top of page

סרנדיפיות ממעלה שנייה, איך זה קשור למעברים בקריירה ואיך הכל מתחבראז במדבר הייתי עם האחיות.ים שלי על נשותיהן, בעליהם וילדיהם (אלו שיכלו לבוא) ואחת שאני אוהבת במיוחד ובעלה ,כפרה עליו, לא הצטרפו הפעם כי הם מצפים לילדה משלהם ממש עכשיו ואיכשהו המדבר היה קצת רחוק מאיפה שהם מתכננים ללדת.

חזרנו במוצ"ש ואיכשו בראשון רציתי עוד קצת מהרווח הזה שבין העשייה למנוחה, בין העבודה למשפחה אז המשכתי אותו עוד יום והצעתי לאחותי ההריונית שאבוא אליה.

איפשהו בדרך צפונה היא מתקשרת ומציעה סטייה מהמסלול המתוכן ובמקום שאגיע אליה ניפגש לקפה בפרדס חנה.

ואני בסרנדיפיות טהורה (שאין לה פירוש בעברית) והפירוש שאני נותנת לה הוא – *צומת לב למקריות* מסכימה בעניין וסקרנות רבה "מה יקרה בפרדס חנה?"

קפה, עדכונים וזה ואחותי מציעה שאצטרף אליה באופן בלתי מתוכנן לחברה שלה בעין עירון – יאללה בכייף אני על הגל של סרנדיפיות – "מעניין מה יקרה בעין עירון?"...

10 דקות משם אנחנו נוחתות אצל החברה בסדנא שזה קטע בפני עצמו – מרחב למידה (חייבים לבוא) , היא מציעה לעשות לנו סיבוב בטרקטורון בעקבות עין עירון.

יאללה עולות לטרקטורון

ובין כרמים ושדות החברה מרימה שאלה "שנמשיך למעיין"? - כמובן

מפה לשם קצת פטפוטים , קצת שכשוכים שמחה ומאושרת אל עירי חזרה דוהרת.


בבוקר אני קמה לשגרת בוקר – מדיטציה וצעידה . זמן צעידת הבוקר הוא זמן למידה והשראה אני מזמנת לעצמי את התדר שאני רוצה להיות בו באותו יום ומתחברת אליו דרך תכנים, טבע, אנשים ושאר מטעמים.

אולי זה בזכות הסופ"ש שהזכיר לי איזו ברת מזל אני שיש לי כזו משפחה ורציתי להישאר בתדר, אולי זה בזכות צומת הלב שנתתי למקריות - בחרתי בפרק 135 "איך לבחור לי מזל טוב" יהודית כץ הנהדרת ואיריס מירון ונחשו על מה הן דיברו? נכון על סרנדיפיטי. (הנה לינק תעשו לכם טוב ותאזינו).

מקלחת קלה , קצת שמנים אתריים לפתיחות וניחוח טוב ואני מתיישבת עם הקפה לפגישת הייעוץ הראשונה להיום שמזכירה לי איזה מזל יש לי שהעבודה שלי מפגישה אותי עם אנשים טובים ואיך ביניהם יש כאלה שנצרבים והוא אחד מהם . פשוט לחטוף , אבל זה כבר לפוסט אחר.

בפגישה הראשונה אני תמיד שואלת אז למה באת? מה הבקשה שלך? מה אתה רוצה שייקרה?

"לפני חודשיים החלטתי שאני רוצה לעבור לדבר הבא והודעתי שאני עוזב. אני רואה בתקופה של המעבר הזה הזדמנות, אני רוצה שתלמדי אותי איך לייצר לעצמי את ההזדמנות הבאה והאם מה שאני עושה נכון.."

תגיד,

על סרנדיפיטי, שמעת?

אז תגידו, מה זה החיים אם לא חיבורים


****סרנדיפיטי ממעלה שנייה/ אריק מנדלבאום*****

אם אתם רוצים לקבל את ההזדמנויות הנפלאות שהעולם מכין כל רגע עבורכם

עליכם לעשות רווחים בזמן

לפנות מקום

חבקו איזה עץ בדרך

חייכו לחתול

תביטו באהבה לעיני הזר

החולף ממש עכשיו ממול

עצרו באמצע הדרך ושאלו

מעניין לאן הגעתי

או אז החיים יהיו מפתיעים, יצירתיים, מרגשים

אבל אם אתם ממש אמיצים

עשו מרווחים בִּפְנִים

בין מחשבה למחשבה

בין נשימה לנשימה

שם קורים ניסים

187 צפיות

Kommentare


background
good logo

יעל כותבת

יעל מרום
bottom of page